slayer_bulia (slayer_bulia) wrote in ua_kingsandbegg,
slayer_bulia
slayer_bulia
ua_kingsandbegg

Kings & Beggars збирає кошти на завершення пост-продакшну кліпу Breve Regnum !

Ознайомитись з подарунками та перерахувати кошти можна ТУТ.Привіт!

Ми – львівський ансамбль старовинної та народної музики Kings & Beggars. І ми не просто музичний колектив, а в першу чергу люди, яких пов’язує одна ідея: поширювати та розвивати старовинну музику в Україні!
Займаючись улюбленою справою, намагаємось ніколи не зупинятись на досягнутому, постійно вдосконалювати свою майстерність, освоювати нові рідкісні музичні інструменти, набиратись досвіду та поповнювати багаж знань про старовинну та народну музику.

Постер

За увесь час існування нашого колективу було записано 3 диски: живий альбом «Наживо з фестивалю Ту Стань!», спільний проект з метал-гуртом Viter “Diva Ruzha” та альбом ірландської традиційної музики «Irish Beggars» (в подальшому цей альбом переріс у окремий повноцінний музичний гурт «Irish Beggars»!). Було відіграно безліч концертів, як в Україні так і за її межами.

cover_irish divaruzha Live In Tustan

В далекому XV столітті наше славетне місто Львів було в складі польської держави і зовсім недалеко від Львова знаходиться Краків (тогочасна столиця Польщі), з яким нас єднає спільна історія та культура. З рештою це теж Галичина! Саме тому для нашого першого відео кліпу ми вибрали цікаву пісню краківських студентів XV століття «Breve Regnum». Вона весела, запальна і є досить маловідомою в світі.Наш відеокліп зараз знаходиться у стадії монтажу та постпродакшну, всі матеріали відзняті ще минулої осені, і зараз закінчується обробка та монтаж, малюються картини для вставок та таке інше. В цілому ми намагалися все зробити власними силами та за допомогою наших друзів. Але все ж таки якісне відео потребує професіоналів, і з Вашою допомогою ми зможемо нарешті завершити цю справу – перший в Україні професійний відео кліп на середньовічну пісню!
Нас можете підтримати Ви, роблячи свій внесок в розвиток музичної культури в Україні, допомагаючи народитись на світ чомусь цікавому, що пов’язане з нашою історією!

Ознайомитись з подарунками та перерахувати кошти можна ТУТ.

Tags: indiegogo
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments